Všetko pre APPLE.

Vyberte si z bohatej ponuky produktov pre APPLE. V sortimente máme rôzne nabíjačky,slúchadlá,klávesnice,káble,puzdrá,ochrané fólie,nálepky a iný materiál pre váše Apple zariadenie Imac,Ipad,Iphone alebo Macbook.

Okrem výrobkov značky APPLE máme aj sortiment od značiek SPIGEN,NONAME,SBS,BELKIN,CELLY,CYGNETT a od ďalších svetových výrobcov doplnkov pre APPLE.

Vedeli ste, že najnovší telefón APPLE iPhone X má neurónový čip?

Najvýkonejší a najinteligentnejší čip A11 Bionic s neurónovým enginom a umelou inteligenciou dokáže spracovať až neuveriteľných 600 miliárd operácií za jednu sekundu. Rozšírená realíta vďaka čipu A11 Bionic naberá úplne nový rozmer a hranie hier na tomto modeli je fantastické. Okrem toho pôžitok z hier,aplikácií a sledovania multimedií dáva najlepší OLED displej. Kvalitné kamery so širokouhlým objektívom a teleobjektívom nasnímajú parádne foto a videá vo vysokom rozlíšení. Face id rozpozná tvoju tvár za pomoci hĺbkového skenovania viac ako 30 000 bodov na tvári a čo je najdôležitejšie sleduje ako starneš a tak ťa identifikuje aj o 50 a viac rokov. Ak chceš ohúriť okolie ver, že telefón APPLE iPhone X je ten pravý.

Hlavné podkategórie

Kategória apple obsahuje tieto hlavné podkategórie

    Podrobnejší zoznam podkategórií